Opaz s.r.o (https://www.opaz.cz/)
Úvodní stránka » PC doplňky, vybavení » Baterie a nabíječky » Bezdrátové nabíjení » Verbatim, bezdrátová nabíječka, Qi, nabíjení mobilních telefonů, kovová povrchová úprava

Verbatim, bezdrátová nabíječka, Qi, nabíjení mobilních telefonů, kovová povrchová úprava

Verbatim, bezdrátová nabíječka, Qi, nabíjení mobilních telefonů, kovová povrchová úprava
kód zboží: l_ANVEXXX11B20
EAN: 0023942495512
DPH: 21%
základní cena: 417,96 Kč
základní cena s DPH: 505,73 Kč
cena: 417,96 Kč
s DPH: 505,73 Kč
dostupnost: skladem
  ks  

Popis Verbatim, bezdrátová nabíječka, Qi, nabíjení mobilních telefonů, kovová povrchová úprava

Bezdrátové nabíjení
Změňte způsob nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky Verbatim. Stačí telefon položit doprostřed základny bezdrátového nabíjení a nabíjení okamžitě začne. Je to rychlejší, jednodušší a úhlednější než použití fyzických konektorů a kabelů. Nabíječka má zabudovanou ochranu proti přepětí a po dokončení nabíjení přejde do pohotovostního režimu. Některá pouzdra telefonů nemusí být s bezdrátovým nabíjením kompatibilní, takže je třeba je předtím sejmout.

Rychlé nabíjení
Bezdrátová nabíječka je v režimu rychlého nabíjení schopna nabíjet až při 10 W. Je ideální pro nejnovější smartphony, které podporují rychlé nabíjení. Bezdrátová nabíječka dodává to, co požaduje konkrétní telefon, aniž by překročila množství dodávané napájecím zdrojem připojeným k ní.

Kompatibilita
Tato nabíječka má certifikaci Qi a je kompatibilní s telefony s podporou Qi. U většiny novějších modelů telefonů je to standard. Starší modely mohou vyžadovat propojené příslušenství (například pouzdro) nebo adaptér nabíjení pomocí bezdrátové nabíječky. Certifikace Qi zahrnuje přísné testování kompatibility, bezpečnosti a spolehlivosti, a aby bylo možné používat značku Qi, je třeba splňovat požadované normy.

Prvotřídní povrchová úprava
Nabíječka je k dispozici ve dvou provedeních, v elegantním kovovém provedení nebo s trvanlivou gumovou hranou. Kovová i gumová povrchová úprava má protiskluzovou podložku, která zabraňuje sklouznutí telefonu. Vzhledem k tenké konstrukci se snadno přenáší, váží méně než 100 gramů a je dodáván s napájecím kabelem USB (zástrčka není součástí dodávky). LED indikátory ukazují stav napájení a nabíjení.

Nabíjejte telefon bez kabelů
10W režim rychlého nabíjení
Kompatibilní s telefony s podporou Qi
Protiskluzová podložka
Prémiová povrchová úprava s kovovými okraji


K rychlému nabíjecímu režimu je zapotřebí elektrická zástrčka pro rychlé nabíjení

Příkon: 5 V / 2 A a 9 V / 2 A
Výstup: 5 V / 2 A a 9 V / 1,1 A
Rozměry: 99×9 mm (H×V)
Hmotnost: 150 g

Obsah balení:

Deska pro bezdrátové nabíjení
Kabel USB
Příručka rychlého spuštění

Kapsář na lavici - Football 3-55519
-11% 148,43 Kč
109,35 Kč
ks