Kategorie
O P A Z s.r.o (https://www.opaz.cz/)

Síťové prvky (LAN, WIFI)

Řadit dle: názvu | ceny
položek na stránku: 122436
Zobrazení:  tabulka | katalog
Zobrazit pouze: 
Strana 1/7 123další
Konektor RJ45, lanko, 100-pack, cena za kus
objednací číslo: l_KQ0K450T01
2,02 Kč
ks  
Ochranná krytka RJ45, zelená, 100-pack, s bublinkou, cena za kus
objednací číslo: l_KQ0K140Z01
0,81 Kč
ks  
Konektor RJ45 Cat5e, drát, cena za kus, 100-pack
objednací číslo: l_KQ0K451T01
2,16 Kč
ks  
Krimpovací kleště RJ11, pro telefonní kabely
objednací číslo: l_NBNN001C00
116,10 Kč
ks  
Krimpovací kleště RJ45, pro patchcordy
objednací číslo: l_NBNN003R00
133,65 Kč
ks  
Ochranná krytka RJ45, cena za 1 kus, šedá, 100-pack, s bublinkou
objednací číslo: l_KQ0K140G01
1,76 Kč
ks  
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), LC-LC - 15m, modrozelený, economy
objednací číslo: l_KJ015P5LL801
244,48 Kč
ks  
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), LC-LC - 3m, modrozelený, economy
objednací číslo: l_KJ003P5LL801
114,88 Kč
ks  
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), ST - SC, 1m, economy
objednací číslo: l_KJ010P5CTE01
147,28 Kč
ks  
Optický Patch Cord Multi mod (50/125), ST - ST, 2m, economy
objednací číslo: l_KJ020P5TTE01
164,84 Kč
ks  
Optický Patch Cord Multi mod (62,5/125), 2xLC - 2xLC, 1m, economy
objednací číslo: l_KJ010P6LCE01
201,28 Kč
ks  
Optický Patch Cord Multi mod (62,5/125), 2xST - 2xST, 1m, economy
objednací číslo: l_KJ010P6TTE01
147,28 Kč
ks  
 
Zobrazeno 1-12 položek z 77.
Strana 1/7 123další

Kontaktujte nás

Pardubice

Sídlo společnosti, prodejna a sklad
Lonkova 535
530 09 Pardubice

Po – Pá 7:00 – 17:00

tel.: (+420) 466 513 249, 466 415 743
(+420) 464 629 301, 464 629 302
(+420) 466 412 354

e-mail: opaz@opaz.cz

DOPRAVA nad 6000,- Kč ZDARMA. Velkoobchodní ceny.

 

O P A Z s.r.o.

IČ: 46505466
DIČ: CZ46505466
Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Datová schránka: tn96tgc