Opaz s.r.o (https://www.opaz.cz/)
Úvodní stránka » PC doplňky, vybavení » Síťové prvky (LAN, WIFI)

Síťové prvky (LAN, WIFI)

Řadit dle: názvu | ceny
položek na stránku: 122436
Zobrazení:  tabulka | katalog
Zobrazit pouze: 
Strana 1/9 123další
TP-LINK PoE adaptér TL-POE150S PoE, napájení přes LAN
objednací číslo: l_QHAB150Q00
450,86 Kč
ks  
Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/LC, 1m, economy
objednací číslo: l_KJ010P6LCE01
197,50 Kč
ks  
Optický PigTail Multi mode (62,5/125), ST, 1m
objednací číslo: l_KJ010I6ICE01
58,18 Kč
ks  
TP-LINK stolní switch TL-SF1016D 100Mbps, auto MDI/MDIX
objednací číslo: l_QHAB016S00
579,86 Kč
ks  
TP-LINK powerline (LAN přes 230V) TL-WPA4220KIT 2.4GHz, extender, 600Mbps, Wifi Clone
objednací číslo: l_SHSAA05RTABG
1 610,56 Kč
ks  
Zásuvka pod omítku, Cat.6, pod uhlem 45°
objednací číslo: l_KQM6N02T01
105,91 Kč
ks  
NETIS stolní switch ST3108GS 1000Mbps, auto MDI/MDIX , plug-and-play
objednací číslo: l_QHNY319S0G
484,40 Kč
ks  
Rozdvojka RJ45, bílá, k upevnění na zeď
objednací číslo: l_KQ0DP22T01
67,21 Kč
ks  
 
Zobrazeno 1-12 položek z 97.
Strana 1/9 123další