Opaz s.r.o (http://www.opaz.cz/)

Kabely (Optika)

Řadit dle: názvu | ceny
položek na stránku: 122436
Zobrazení:  tabulka | katalog
Zobrazit pouze: 
Strana 1/3 123další
Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), LC/ST, 1m, economy
objednací číslo: l_KJ010P6LTE01
205,11 Kč
ks  
Optický PigTail Multi mode (62,5/125), LC/1m, economy
objednací číslo: l_KJ010I6ILE01
68,37 Kč
ks  
Optický Patchcord Multi mode (50/125), LC-LC/3m, modrozelený, economy
objednací číslo: l_KJ003P5LL801
108,36 Kč
ks  
Optický PatchCord Single mode (9/125), LC/SC, 2m, economy
objednací číslo: l_KJ020P0LCY01
219,30 Kč
ks  
Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/ST, 1m
objednací číslo: l_KJ010P0TTY01
89,01 Kč
ks  
Optický PigTail Multi mode (50/125), LC/1m, economy
objednací číslo: l_KJ010I5ILE01
68,37 Kč
ks  
Optický PatchCord Multi mode (50/125), ST/ST, 2m, economy
objednací číslo: l_KJ020P5TTE01
157,38 Kč
ks  
Optický PatchCord Multi mode (62,5/125), ST/ST, 1m, economy
objednací číslo: l_KJ010P6TTE01
150,93 Kč
ks  
Optický PigTail Multi mode (62,5/125), ST, 1m
objednací číslo: l_KJ010I6ITE01
58,05 Kč
ks  
Optický PigTail Single mode (9/125), SC/1m, economy
objednací číslo: l_KJ010I0ICY01
55,47 Kč
ks  
Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/ST, 2m, economy
objednací číslo: l_KJ020P0TTY01
187,05 Kč
ks  
Optický PatchCord Multi mode (50/125), ST/SC, 1m, economy
objednací číslo: l_KJ010P5CTE01
150,93 Kč
ks  
 
Zobrazeno 1-12 položek z 25.
Strana 1/3 123další
Kufřík lamino Jurassic World  5-63919
-11% 222,58 Kč
163,99 Kč
ks