Opaz s.r.o (http://www.opaz.cz/)
Úvodní stránka » PC doplňky, vybavení » Síťové prvky (LAN, WIFI)

Síťové prvky (LAN, WIFI)

Řadit dle: názvu | ceny
položek na stránku: 122436
Zobrazení:  tabulka | katalog
Zobrazit pouze: 
Strana 1/9 123další
TP-LINK, TL-WN722N, USB adapter, Wireless 2,4Ghz, 150Mbps
objednací číslo: l_QHAB722PW0
216,08 Kč
ks  
NETIS, ST3116P, mini switch, LAN, 10/100Mbps, 16-ti portový
objednací číslo: l_QHNY316S0G
496,00 Kč
ks  
Optický PatchCord Single mode (9/125), LC/SC, 2m, economy
objednací číslo: l_KJ020P0LCY01
219,30 Kč
ks  
TP-LINK, TL-SG108E, LAN, 10/100/1000Mbps, 8 portový, management sítě
objednací číslo: l_QHAB180E00
812,06 Kč
ks  
NETIS, WF2419E, N router, Wireless 2,4Ghz, 300Mbps, 2x anténa
objednací číslo: l_QHNY240RAG
296,06 Kč
ks  
Optický PatchCord Single mode (9/125), ST/ST, 1m
objednací číslo: l_KJ010P0TTY01
89,01 Kč
ks  
TP-LINK, TL-SF1016D, mini switch, LAN, 10/100Mbps, 16 portový
objednací číslo: l_QHAB016S00
585,02 Kč
ks  
D-LINK, AC750, DIR-809/E, router, Wireless 2,4Ghz + 5Ghz, 300-433Mbps
objednací číslo: l_QHDV750RW0
871,40 Kč
ks  
Optický PigTail Multi mode (50/125), LC/1m, economy
objednací číslo: l_KJ010I5ILE01
68,37 Kč
ks  
Krimpovací kleště RJ11, pro telefonní kabely
objednací číslo: l_NBNN001C00
152,22 Kč
ks  
D-LINK, DES-108, switch, LAN, 10/100Mbps, 8-mi portový
objednací číslo: l_QHDV108S00
477,94 Kč
ks  
NETIS, W2, router, Wireless 2,4Ghz, 300Mbps, 2x fixní anténa
objednací číslo: l_QHNYW20RA0
250,90 Kč
ks  
 
Zobrazeno 1-12 položek z 102.
Strana 1/9 123další
Souprava psací CONCORDE Ring A0639
-11% 73,21 Kč
53,94 Kč
ks